Partnerské projekty

Jste student, nebo absolvent  střední, nebo vysoké školy stavebního směru, máte ve svém okolí někoho kdo by potřeboval projet na stavbu rodinného domu, úpravu bytu nebo něco podobného? Rádi by jste se pustili do návrhu, ale chybí Vám „razítko“, nebo potřebné zkušenosti? Netroufáte si na to sami? Připravili jsme pro Vás unikátní SLUŽBU nazvanou „PARTNERSKÉ PROJEKTY“.

Jde o pilotní projekt který má napomoci překlenout obtížný přechod začínajících odborníků ze studijních let do reálného pracovního prostředí. Přitom princip je zcela jednoduchý. Sami si seženete práci, na které se chcete podílet. Sami si určíte svou odměnu. Sami si určíte svou pracovní dobu. My Vám zajistíme odborné vedení projektu, rozsáhlou a neustále se rozšiřující databázi podkladů, vzory výkresů a textových zpráv, prokonzultování návrhu a odbornou pomoc. Vypracování částí dokumentace, se kterými si nebudete vědět rady jako např. požární zpráva, měření radonu, průkaz energetické náročnosti budovy apod. Za společně připravený projekt převezmeme odpovědnost a pokryjeme ho autorizací. Prostě Vám pomůžeme s tím, s čím budete právě vy potřebovat, zbytek bude jen na Vás.

A to není všechno. Za dokončený projekt Vám potvrdíme odbornou praxi jak pro studijní účely, tak pro potřeby splnění požadavků ke zkouškám odborné způsobilosti před ČKAIT, nebo ČKA. Vyhotovený projekt můžete klidně použít jako ročníkovou, nebo semestrální práci pro studijní účely.

Navíc v případě úspěšné spolupráce Vám můžeme nabídnout brigádu, nebo i dlouhodobější působení v naší společnosti. V takovém případě dostanete od nás podporu k dalšímu vzdělávání, k přípravě na zkoušku odborné způsobilosti a kariérní růst.

Do budoucna připravujeme celou řadu dalších inovací, výhod a bonusů.

A teď už jen jedna otázka. Máte zájem se k nám přidat?